Polityka prywatności

Niniejsza informacja o ochronie prywatności wyjaśnia, w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane i potwierdza, że administratorem Twoich danych jest Corporate Assistance Limited („my”, „nas”, „nasz”). Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować pod adresem: Ochrona Danych, Corporate Assistance LimitedSuite 5049, 5 Fitzwilliam Square East, Dublin 2.


Jak i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe:

Dane osobowe przekazane przez Ciebie lub przez inne osoby w Twoim imieniu będą wykorzystywane przez nas i firmy świadczące usługi pożyczkowe w celu przedstawiania Ci wycen, ofert i usług marketingowych.

Musimy mieć Twoją zgodę na wykorzystywanie Twoich danych osobowych przez te osoby trzecie, a Ty musisz wyrazić zgodę, klikając pole wyboru, zanim będziemy mogli to zrobić. Jeśli nie będziesz w stanie przekazać nam żądanych danych osobowych, nie będziemy w stanie pomóc Ci w uzyskaniu żądanej usługi.


Zanim przekażesz swoje dane, musisz zatem zgodzić się z nami, że:

(a) Wszelkie podane przez Ciebie informacje mogą być przechowywane na Twoim komputerze i/lub w plikach papierowych.
(b) Wszelkie podane przez Ciebie informacje, w tym wrażliwe dane osobowe, takie jak dokumentacja finansowa, zdrowotna i medyczna, mogą zostać wykorzystane przez strony trzecie w celu znalezienia dla Ciebie najlepszych dostępnych wycen i ofert.
(c) Informacje o Tobie mogą być przechowywane przez firmy udzielające pożyczek biznesowych oraz innych dostawców produktów, badaczy i firmy; każdą osobę, która może przetworzyć Twoją prośbę w Twoim imieniu, oraz agencje zajmujące się zapobieganiem oszustwom.
(d) Każda osoba trzecia, która ma dostęp do Twoich informacji (za Twoją zgodą), może wykorzystać te informacje o Tobie, aby od czasu do czasu kontaktować się z Tobą pocztą, faksem, e-mailem, telefonem lub SMS-em w celu zwrócenia Twojej uwagi na dodatkowe produkty lub usługi które mogą Ci się przydać.


Zgodnie z prawem masz prawo wglądu do kopii wszelkich danych osobowych przechowywanych w aktach. Jeśli chcesz otrzymać kopię tych informacji, skontaktuj się z firmą, która przedstawiła Twoje wyceny i oferty.

Jeśli okaże się, że przechowują nieprawidłowe dane osobowe na Twój temat, muszą natychmiast wprowadzić niezbędne poprawki. Na Twoją prośbę są oni odpowiedzialni za usunięcie wszelkich danych osobowych, które przechowują na Twój temat.


Reprezentacja:
Jeśli podasz informacje o innej osobie, dołożymy wszelkich starań, aby przekazać tej osobie niniejszą Politykę prywatności. Jeśli nie jest to możliwe, prosimy o poinformowanie ich o niniejszej Informacji o ochronie danych.


How Long We Keep Your Personal Information:
We will keep your personal data only for as long as it is required for providing you with quotations and offers for business lending, as well as other product and service offers, and to comply with our legal and regulatory obligations.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe:
Masz prawo żądać kopii swoich danych osobowych oraz sprostowania nieprawidłowych danych osobowych, które Cię dotyczą. Masz także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zgadzamy się, że możesz w dowolnym momencie wycofać udzieloną zgodę, kontaktując się z nami pisemnie pod adresem: Data Protection, Corporate Assistance Limited, Suite 5049, 5 Fitzwilliam Square East, Dublin 2 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@leadsfactory.net

Należy pamiętać, że wycofanie zgody i wnioski o ograniczenie/usunięcie mogą mieć wpływ na naszą zdolność do świadczenia wymaganych przez Ciebie usług i mogą podlegać ograniczeniom, abyśmy mogli spełnić szereg obowiązków prawnych i regulacyjnych.


Zaktualizowana informacja:

Aby mieć pewność, że Twoje dane są dokładne i aktualne, w przypadku zmiany jakichkolwiek danych prosimy o kontakt z Corporate Assistance Limited lub Działem Kredytów Biznesowych (w stosownych przypadkach).

Marketing bezpośredni:

Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane były już wykorzystywane w celach marketingowych, napisz do nas na adres Data Protection, Corporate Assistance Limited, Suite 5049, 5 Fitzwilliam Square East, Dublin 2 lub napisz do nas na adres: info@leadsfactory.net

Rozwijaj swój biznes dzięki zaliczce gotówkowej dla firm

Wypełnij formularz, aby sprawdzić, do jakiej kwoty się kwalifikujesz, i szybko uzyskaj zatwierdzenie

„Pieniądze, pieniądze, pieniądze – to dla Ciebie”

Od 2008 roku pomogliśmy ponad 700 000 osobom uzyskać najlepsze usługi finansowe..

Numer autoryzacji usług finansowych:  C48205Finansowanie przedsiębiorców nie jest w Polsce działalnością regulowaną.

Prawo autorskie © CreditForMerchants.com. Wszelkie prawa zastrzeżone

APLIKUJ TERAZ

Od 2008 roku pomogliśmy ponad 700 000 osobom uzyskać najlepsze usługi finansowe.

Close